Фінансова грамотність

Global money week-2018

У Городищенському економічному ліцеї в період з 12 по 16 березня 2018 року відбувся всесвітній тиждень грошей «Global Money Week-2018». Гасло Global Money Week у 2018 році  "Гроші мають значення", тому дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для прийняття впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

В рамках Всесвітнього тижня грошей-2018 в ліцеї проведено наступні заходи:

• уроки фінансової грамотності з теми: «Криптовалюти», які зацікавили учнів своєю актуальністю;
  • спільні проекти учнів 10-х класів на теми «Всесвітній тиждень грошей», «Історія грошей», «Українська гривня», «Методи інвестування та заощадження грошей», які оформлювалися у вигляді інтерактивних презентацій sway хмарного сервісу Office 365, викладалися в якості посилань на проекти в Блокнот OneNote;
  • конкурс проектів учнів 10-х та 8 класів на тему «GLOBAL MONEY WEEK-2018» - Гроші мають значення», що проходив з використанням програми Paint 3D.

Результати конкурсу проектів

Перше місце: Дудко Яна (8 клас), Чубок Андрій (10-А клас).

Друге місце: Ломакіна Світлана (10-А клас).

Третє місце: Забожко Артем (8 клас).