eTwinning

Міжнародний eTwinning проєкт “Відповідальне споживання та виробництво” (“Responsible consumption and production”)

Презентація проєкту

Протягом 2020-2021 н.р. учні 9-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Вікторії Шастун активно працювали g, над проєктом  “Responsible consumption and production” на міжнародній освітній платформі eTwinnin. Проєкт об’єднав учнів та  школи з різних країн, а саме Румунії (1 школа), Німеччини (1 школа), Туреччини (3 школи) та України (1 школа - наш ліцей). Активними учасниками проєкту були Головко Аліна та Головко Анжела, Приймич Вікторія, Харенко Руслана,  Кошелєва Ніка, Побігайло Богдан.

Проєкт був спрямований на поглиблення знань щодо цілі №12 Сталого розвитку, а саме “Відповідальне споживання”. Учні різних країн були об’єднані в міжнародні групи, які досліджували обрані напрямки: мода, транспорт, їжа, вода, відходи, енергія. Під час проєкту проводилися тематичні вебінари, зустрічі з науковцями із актуальних питань тематики проєкту.  Учні практивували англійську мову та  використовували різноманітні цифрові  інструменти: Menti, Power Point, Zoom, Meet, Padlet, Google Forms, Canva, Quizlet, Classtime, Instagram, Viber, Tricider. Учні брали участь у створенні логотипу, коміксів, ігор, онлайн тестуванні, фотозавданнях, обговоренні питань під час вебінарів. Міжнародний проєкт допоміг збільшити учнівську обізнаність щодо відповідального споживання та розвинути навички взаємодії, командної роботи, ініціативності та цифрової грамотності.