Участь в міжнародних проєктах

Учні Городищенського економічного ліцею під керівництвом учительки англійської мови  Вікторії Шастун взяли участь в ряді міжнародних проєктів. Метою участі є розвиток навичок комунікації англійською мовою, розширення співпраці з волонтерами, світовими організаціями, які працюють в галузі вирішення глобальних проблем людства.  Зокрема, учні надіслали свої повідомлення до Міжнародної Космічної Станції. Ініціатором даного проєкту виступив Коен Тіммерс.
Детальніше про проєкт можна дізнатися за адерсами  http://messagetospace.org   та Koen Timmers

Також в рамках проєкту  #eTwinning вже вдруге учні Городищенського економічного ліцею, а саме учасники проєкту “Responsible consumption and production” взяли участь в серії міжнародних вебінарів за участі професорів із Туреччини. Під час даного проєкту Вікторія Шастун також вперше провела вебінар для учнів- учасників проєкту із інших країн, а саме учасників (mixed group) проєкту «Responsible Consumption and production”. Під час заходу вчителька використала Meet, PowerPoint, menti, quizlet, padlet , chat опитування і час пролетів надзвичайно швидко та продуктивно.