WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

"Відкривай Україну" у Вінниці

Команда «ЕРУДИТ» ліцею взяла участь у півфіналі освітнього проекту «Відкривай Україну» у м. Вінниці. Захід відбувався у рамках Фестивалю інноваційної освіти «З країни в Україну». Метою освітнього проекту було створення середовища для розвитку підлітків малих міст України задля набуття необхідних життєвих компетентностей.  Команда «ЕРУДИТ» вдячна модератору проекту «Відкривай Україну» в Городищенському районі Людмилі Буджерак (Городищенський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді) та міському голові Володимиру Мирошнику за фінансову та моральну підтримку нашої команди в проекті.

Протягом року наші учні під керівництвом учителя-модератора Олени Бурлаки в рамках проекту реалізували ідеї з покращення простору ліцею та рідного міста. На першому етапі (жовтень-грудень) ми втілили в життя проект «ЕКО-Новий рік», який дозволив нам об’єднати ліцейну спільноту довкола ідеї самофінансування новорічного свята. Нагадати про проект можна переглянувши відео презентацію.

На фестивалі у Вінниці ми презентували проект медійного напряму «Городище в Google Maps». Метою проекту було створення онлайн-карти туристичних об’єктів Городища і довколишніх сіл (відеопрезентація проекту). Родзинкою карти є доповнення позначень сучасними та історичними фотографіями. До кожного об’єкту додається коротка інформаційна довідка та посилання на інтернет-ресурс з більш детальною інформацією про той чи інший туристичний об’єкт. Під час фестивалю ми презентували проект у мультимедійному форматі та виготовили макет інтерактивної карти міста. У ході навчання та роботи над обома етапами проекту «Відкривай Україну» найбільш активними були учні Вікторія Швидка, Іванна Петренко, Іванна Моргун, Наталія Визнюк, Анастасія Лабик, Мар’яна Гарань, Вікторія Гарань, Володимир Чернуха. Усі учасники проекту отримали сертифікати про завершення навчання в проекті "Відкривай Україну". Нам вдалося створити дієву команду і цікавий, перспективний проект, який дозволить популяризувати туристичну спадщину нашої Городищини.  У майбутньому плануємо продовжити роботу над створенням мультимедійного наповнення карти «Городище в Googl Maps». Продукт обіцяє бути цікавим і пізнавальним.