Новини з обласних олімпіад

У 2015-2016 навчальному році протягом січня-лютого в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» традиційно проходить ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад.

Обласні змагання стартували 9 січня. Першою відбулася учнівська олімпіада з української мови і літератури.

Серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учениця 9 класу нашого ліцею

Вікторія Остапенко, яка здобула ІІІ місце (вчитель Шланчак Н.Г.)

09.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

Галич Іван, 11 клас (ІІІ місце, вчитель Клепко І.В.)

Поліщук Владислав, 11 клас (ІІІ місце, вчитель Клепко І.В.).

10.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

Остапенко Вікторія, 9 клас (ІІ місце, вчитель Бурлака О.В.)

Поліщук Владислав, 11 клас (ІІ місце, вчитель Бурлака О.В.).

11.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії:

Остапенко Вікторія, 9 клас (ІІІ місце, вчитель Жуган Н.Г.)

13.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:
Остапенко Вікторія, 9 клас (ІІ місце, вчитель Муха О.О.)

Мацькова Ірина, 10 клас (ІІІ місце, вчитель Муха О.О.)

Поліщук Владислав, 11 клас (ІІ місце, вчитель Муха О.О.)

16.01.2015. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

Поліщук Владислав, 11 клас (ІІ місце, вчитель Марченко О.Є.).

30.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

Остапенко Вікторія, 9 клас (ІІІ місце, вчитель Марченко О.Є.).

30.01.2016. Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

Галич Іван, 11 клас (ІІІ місце, вчитель Клепко І.В.)

31.01.2016.  Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:

Галич Іван, 11 клас (І місце, вчитель Жуган Н.Г.)

Остапенко Вікторія, 9 клас (І місце, вчитель Жуган Н.Г.)

Романченко Дегнис, 11 клас  (ІІІ місце, вчитель Жуган Н.Г.)

Андрейко Андрій, 11 клас (ІІІ місце, вчитель Жуган Н.Г.)

Вітаємо наших учнів та їх учителів із успішними виступами, бажаємо подальших перемог!