Заходи, події

Так гартується нація переможців!

Фоторепортаж на сторінці Фб

До Дня фізичної культури і спорту, який в Україні відзначається в другу суботу вересня, у  Городищенському економічному ліцеї вже традиційно відбулася ліцейна спартакіада з різних видів спорту. Це драйвове, радісне, захоплююче  дійство пройшло на міському стадіоні «Колос».

Урочиста  церемонія відкриття спартакіади почалася з підняття Державного Прапора України. Право підняти  Прапор було надано Приймичу Артему, учневі 9-А класу, активному гравцеві у футбол, та Щибрі Богдану Ігорьовичу, учителеві фізичної культури ліцею. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. 

Далі відбулося фомування команд та виголошення їх назв і девізів. Розігріти і підготувати організм  до фізичних навантажень допомогла весела розминка. 

Усі етапи ліцейної спартакіади проходили в напруженій боротьбі. Учасників підтримували вболівальники, що стежили за ходом подій. Найяскравіші емоції переповнювали учасників на станції «Армреслінг» серед хлопців, де в останньому раунді зійшлися друзі,  учні 10-А класу Антоненко Назар та Герасименко Антон. А також  остання станція спартакіади з найбурхливішими емоціями - «Перетягування канату». Тут завдяки своїй спортивній підготовці, спритності, швидкості і сміливості здобути перемогу змогла команда «Квіточка». Другою стала команда  «Комета», третє місце дісталося команді  «Кока-кола». 

На інших станціях спартакіади  перемогу здобули: 

СТАНЦІЯ 1. БАСКЕТБОЛЬНА 

Ім.- «Комета»     ІІм. - «Квіточка» ІІІ м. - «Комета L» 

СТАНЦІЯ 2. «ШАЛЕНИЙ» МЯЧ 

Ім. - «Комета L»  ІІм. - «Квіточка» ІІІ м.- «Комета», «Кнопочки». 

Ім. - Шаповал Сергій 

ІІм - Приходько Артем 

ІІм. - Приймич Артем 

ІІІм.- Кириченков Ярослав 

СТАНЦІЯ 3. СТРИБУНЕЦЬ 

Ім. - «Комета L»     ІІм. - «Кнопочки» 

СТАНЦІЯ 4. ПІДНІМАННЯ ТУЛУБА 

Ім.- «Кнопочки»    ІІм. - «Кока-кола», «Комета L», ІІІм. - «Квіточка»  

Ім.- Корінь Валерія 

Ім.- Бурлака Назарій 

СТАНЦІЯ 5. АРМРЕСЛІНГ 

Ім.- Галич Любов 

ІІм.-Лісова Софія 

ІІІм.-Вака Марія 

Ім.- Антоненко Назарій  

Ім.- Герасименко Антон 

ІІм.- Олексійчук Назар 

СТАНЦІЯ 6. ЕТАФЕТА 

Ім.- «Кока-кола»    ІІм. – «Комета L»   ІІІм.- «Кнопочки» 

КОМАНДНИЙ ПІДСУМОК: Ім.- «Квіточка»   ІІм.- «Комета»   ІІІм. – «Комета L».