Заходи, події

Педагогічні зустрічі та нагороди педагогів

 

В останні дні серпня у громаді відбулися традиційні серпневі зустрічі педагогічних працівників. Під час спільної з представниками керівництва громади серпневої конференції керівників закладів освіти обговорювали питання створення безпечних умов для навчання здобувачів освіти, матеріально-технічної готовності закладів освіти до нового навчального року.

Присутня на засіданні керівниця ДСЯО в Черкаському районі піднімала питання моніторингу та подолання освітніх втрат, зокрема, рекомендувала користуватися ресурсами для дистанційного навчання - Всеукраїнською школою онлайн та Дистанційною школою на сайті ЧОІПОПП. 

Кількома днями раніше педагоги ліцею взяли участь у фахових секційних засіданнях, під час яких розглядалися методичні аспекти викладання навчальних предметів у 2023/2024 н.р. Особлива увага під час цих заходів приділялася упровадженню STEAM-освіти, досвіду упровадження НУШ в 5-6 класах та підготовці до роботи НУШ у 7-9 класах Нової української школи. 

Також було проведено нагородження педагогічних працівників за високі показники в роботі. Директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко нагороджена Грамотою відділу освіти Городищенської міської ради Черкаської області за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значні досягнення в навчанні та вихованні підростаючого покоління. 

Маранська Ірина Андріївна, вчитель української мови, отримала Подяку Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді. 

ВІТАЄМО КОЛЕГ! БАЖАЄМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ У ПЕДАГОГІЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ!