Заходи, події

Педагоги ліцею серед переможців Конкурсу на кращий електронний освітній ресурс

Відповідно до наказу КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – Інститут) від 26.12.2022  №107 з 01 березня по 20 квітня 2023 року проходив Конкурс на кращий електронний освітній ресурс. Конкурс проходив у два етапи: на рівні Городищенської ТГ та обласному рівні. На розгляд конкурсного журі представили свої роботи і педагоги ліцею:

  •  Бурлака Олена Вікторівна, заступник директора, вчитель історії, Городищенського економічного ліцею Городищенської міської ради Черкаської області за електронний освітній ігровий ресурс «Історичний вебквест «Мандрівка середньовіччям»; 
  • Клепко Ігор Володимирович, вчитель фізики та інформатики, Городищенський економічний ліцей Городищенського економічного ліцею Городищенської міської ради Черкаської області за електронний освітній ресурс Вебквест до теми «Дослідження сонячної системи».

За підсумками І етапу (на рівні закладів освіти Городищенської ТГ) обидві подані роботи увійшли до числа переможців і педагоги нагороджені Дипломами відділу освіти Городищенської міської ради (наказ від 31.03.2023 №46). 

За підсумками обласного етапу конкурсу до числа переможців (І місце) увійшла робота Бурлаки Олени Вікторівни. Відповідно до наказу КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» від 01.05.2023 №63  переможці (І місце) нагороджуються Дипломами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та сертифікатом про підвищення кваліфікації обсягом 12 годин (0,4 кредиту ЄКТС). 

Вітаємо наших педагогів з успіхом та бажаємо натхнення в подальшій роботі!

Детальніше про конкурс на сайті ЧОІПОПП