Mystery Skype

У п'ятницю, 10 березня учні 8 класу у складі Бондаренко Анастасії, Шаповал Олександри, Дякун Анни, Кайсен Дарії, Галич Любові,  Луценка Максима та Осовітнього Миколи під керівництвом вчителя англійської мови Анастасії Костянтинівни Лавренко взяли участь у онлайн  зустрічі - Mystery Skype.

Mystery Skype — це 45-60-хвилинний виклик на критичне мислення, у якому  взяли участь наші учні, спілкуючись по Skype з іншим класом з Непалу. Мета нашої зустрічі — вгадати їхню школу (країну, штат, місто, назву школи), перш ніж вони вгадають нашу. Ми робимо це, ставлячи загальні запитання один одному, відповіді на які можуть бути лише «так» чи «ні».Це дало можливість:
• дізнатися більше про географічне положення та культуру іншої країни;
• розвинути навички аудіювання та говоріння;
• розвинути навички критичного мислення;
• заохотити вчителя та учнів співпрацювати по всьому світу .
Учні отримали величезне задоволення від цієї зустрічі, натхнення для подальшої співпраці та чудові емоції. Далі буде ...

Вчитель англійської мови Лавренко А.