Заходи, події

Я обираю професію… (зустріч з представниками ЧНУ)

Актуальним питанням сьогодення для майбутніх випускників є важливість усвідомленого вибору професії, тобто визначити власні життєві пріоритети і орієнтири. У грудні 2022 року Городищенський економічний ліцей підписав договір про співпрацю і обмін досвідом в освітній, просвітницькій та науково-методичній діяльностях із Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

 08 березня 2023 року учні  11-х класів долучилися до профорієнтаційного «марафону».  

У рамках просвітницької діяльності  відбулася зустріч із викладачами - Корновенко Ларисою Віталіївною, кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачкою кафедри слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання та  Пашіс Ларисою Олександрівною, кандидатом філологічних наук, завідувачкою  кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ННІ іноземних мов ЧНУ імені Богдана Хмельницького. 

Учні отримали інформацію про спеціальності, які здобувають у ННІ іноземних мов ЧНУ імені Богдана Хмельницького; про можливість академічної мобільності студентства, навчання за кордоном, у магістратурі; про актуальність та переваги спеціальностей сьогодні; про можливості подальшого працевлаштування після закінчення університету; проведено відкритий діалог «Запитання-відповідь».  

На згадку про зустріч викладачі університету подарували ліцею оберіг-ляльку – берегиню закладу, яку педагоги назвали Калиною. 

Лейтмотивом даної зустрічі є переконання, що співпраця між освітнім закладом та закладами вищої освіти - це запорука успішного майбутнього країни, адже підґрунтя для майбутнього (розвиток компетентностей і особистості) закладається вже сьогодні