Заходи, події

Година спілкування "Україна - нація незламних"

У річницю початку повномасштабного вторгнення у ліцеї відбулися години спілкування з учнями 8-11 класів під загальною темою "Україна - нація незламних". Важливо привертати увагу дітей до тієї реальності, у якій зараз перебуває і бореться український народ. У всіх класах на вшанування пам'яті загиблих героїв та жертв війни проведено хвилини мовчання. Акцентували увагу на героїзмі Збройних сил України, важливій роботі волонтерів та всіх громадян україни на перемогу, підтримці міжнародних партнерів.

Попри, спільну тематику, акценти проведених годин спілкування відрізнялися. У 8 класі (клаксний керівник Оксана Євгенівна Марченко), зосередилися на питанні пошуку кожною людиною, особливо дітьми, внутрішніх ресурсів для життя в умовах війни. Обговорили, чим кожен може допомогти своїй державі для наближення перемоги України. Продивились відеоролик-спогад про події року повномасштабної війни в нашій країні. Помріяли і обговорили, що кожен з буде робити, коли почує: “Україна перемогла, війна закінчена”

У 10 класі (класний керівник Ірина Андріївна Маранська) визначали свою суперсилу, що у цей рік їм допомогала. Визначали «Яке вони джерло світла?». Проаналізували прислів'я, що стосуються війни та перемоги. Ознайомилися  з успішними практиками ініціаторів й учасників благодійних проєктів  та волонтерської діяльності дітей. Створили хмару слів у сервісі mentimeter «Я мірю про перемогу?». Виконали дихальні вправи, які завжди допоможуть заспокоїтися. Підсумки години спілкування провели за допомогою  сервісу  padlet під композицію Артема  Пивоварова - "Маніфест - Жовто-блакитне серце". 

В 11 А класі (класний керівник Людмила Володимирівна Гудзь)  згадували важливі події, які відбулися за цей рік, хронологію українських перемог. Наголосили, що в сучасному світі люди повинні мати свою особисту думку, уміти протистояти дезінформації та працювати над формуванням власної життєвої позиції. А також озвучили основні ресурси, які дають їм змогу переживати сьогоднішні події. 

В 11Б класі (класний керівник Олександр Олександрович Муха) під час заходу учні та учениці  активно аналізували факти подій року війни в Україні. Наводили факти незламності та героїзму нашого народу на всіх фронтах. Особливу увагу звернули на волонтерський рух в Україні. Дійшли спільного висновку, що спільними зусиллями українського народу та світової спільноти вдалося вже перемогти ворога психологічно, не дати йому реалізувати свої наміри по швидкому загарбанню України. А далі обов'язково буде і велика перемога: "Україна переможе і все буде Україна”.