Заходи, події

Патріотичний урок "Крути - невгасимий вогонь української волі" в місцевому музеї

 
Учні 10 класу ліцею разом з учителем історії Олександром Мухою на запрошення директорки музею Петра і Семена Гулаків-Артемовських Алли Сухорученко взяли участь у патріотичному уроці "Крути-невгасимий вогонь української волі". Під час уроку всі разом здійснили екскурс у події столітньої давнини, коли захисникам Української Народної республіки довелося вступити в нерівний бій із більшовицькими загарбниками. Дорослі пояснили учням, як змінювалося бачення цієї події в сучасній Україні від моменту "відкриття" історії бою під Крутами у січні 1918 р. до нинішнього підходу у світлі нововідкритих історичних документів, джерел і фактів. 
Також, користуючись нагодою, учні відвідали експозицію музею, присвячену нинішній війні України за відстоювання незалежності. Це експозиція, яка береже пам'ять про сучасних героїв: які в бою захищають наш спокій і тих, хто, на жаль, загинув у протистоянні з лютим ворогом.  
 
Пам'ять Героїв Крут і тих, хто загинув у нинішній війні з російським агресором, вшанували хвилиною мовчання.
 
Присутні залучилися і до компонування наборів вітамінних трав'яних чаїв для захисників, які були передані волонтерам для відправки в зону бойових дій.