Заходи, події

Тримаємо освітній фронт…

Жанна Здоренко - директор ліцею, Ірина Маранська - учитель української мови та літератури, Оксана Марченко – учитель хімії та біології стали активними учасниками    практичної    онлайн-конференції «Освітній фронт. Непроговорене», яка відбулася 27 та 28 січня 2023 року

Ознайомилися із презентацією результатів дослідження «Освітній фронт. Вплив війни на освітян» та долучилися до педагогічної спільноти на практичну конференцію, яка включала панельні дискусії, практичні лекції та воркшопи.За участі учителів, представників ВРУ, МОНУ, громадських організацій та лідерів освіти розкрито актуальні питання сучасної школи- виклики і реалії сучасного освітнього процесу в умовах війни. Питаннями для обговорення стали: як мотивувати учнів до навчання, як знайти та відновити власний ресурс, інтегрування розвитку стресостійкості резильєнтності в уроки, соціально-емоційне навчання учнів, перша психологічна допомога учителю, гострі ситуації на уроках онлайн і офлайн.

Захід організовано освітньою фундацією GoGlobal (ГО «ГО ГЛОБАЛ») у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.