"ОЦе курс. Громадянська освіта" від Освітнього центру Верховної Ради України

Протягом листопада-січня учні 10 класу Жежер Анна, Набок Аріна, Завгородня Вероніка, Карпенко Вікторія, Бурлака Назарій навчалися за освітньою програмою«ОЦе курс. Громадянська просвіта», який проводив Освітній Центр Верховної Ради України за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та її партнера Агенції з розвитку освітньої політики. Цей курс - це 10 унікальних онлайн-уроків, які поєднують досвід неймовірних спікерів та реальних знань у галузі політики, парламентаризму та громадянської участі! Щоп’ятниці о 15:00 ми мали змогу ознайомитися  з ефективними інструментами народовладдя, підвищити рівень знань з правознавства і громадянської освіти та поглибити розуміння політики, влади і прав людини.

Зокрема на уроках обговорили такі теми:

*                           Гілки влади в Україні та парламентаризм;

*                           Вибори і референдум як інструменти демократії;

*                           Політична участь та учнівське самоврядування;

*                           Громадська активність і волонтерство;

*                           Українська державність та культура як потужна зброя в умовах війни.

По завершенню онлайн-курсу кожен учасник міг отримати сертифікат, який давали за проходження тесту на 7/10 балів. Також організатори створили спеціальний телеграм-канал, у якому ми брали участь у цікавих інтерактивах, щоб закріпити отримані знання.  А фінальний урок відбувся за участі народної депутатки Ольги Коваль, яка поділилися власними інсайтами у галузі освіти та парламентаризму в Україні.

Завгородня ВІкторія, учениця 10 класу