Заходи, події

Історичний експрес до Дня Соборності України

       

З нагоди Дня Соборності України учителі історії ліцею Олена Вікторівна Бурлака та Олександр Олександрович Муха провели в 11-х класах інтерактивну гру "Історичний експрес". Креативні ідеї щодо заходу також подала учениця 11-Б класу Дудник Інна.  Вибір форми проведення заходу зумовлений тим, що 11-класники ліцеїсти добре обізнані з історичним матеріалом з історії Української революції та проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. На початку заходу в ході мінібесіди обговорили історичне значення подій далекого 1919 року для становлення української національної ідеї та сучасні сенси ідеї Собороності в умовах повномасштабної війни за захист України від російської агресії. 

          На другому етапі в обох класах відбулися інтелектуальні змагання на кращих знавців історії українського державотворення. Учні будували хронологічні ланцюжки етапів української державності, пригадували визначні події січня в українській історії, визначали роль історичних діячів у подіях Української революції та укладали висловлювання видатних українців про необхідінсть відстоювання незалежності українського народу. У фіналі конкурсів команди мали проявити творчість і побудувати "живу скульптуру" як ілюстрацію до одного із представлених під час "Історичного експресу" висловлювань. 

            За підсумками заходу в обох класах були визначені команди переможців, які в якості бонуса отримали високі бали з історії. Дещо нижчим балом відзначені команди, що посіли 2 місце. Слід відзначити, і фото це яскраво ілюструють, високий командний дух учасників, гарну обізнаність з історією України та творчий підхід до виконання завдань.