Заходи, події

Нагородження обдарованих учнів та їх наставників

Наприкінці минулого року на виконання Програми роботи з обдарованою молоддю відбулося нагородження переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та їх вчителів-наставників, які спрямовували підготовку учнів до змагань. Окремо Подяки були вручені батькам юних талантів за сприяння творчому розвитку дітей.  
Серед нагороджених преміями ліцеїстів:
 1.  Головко Анжела, учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею, переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з правознавства та призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з правознавства у 2021-2022 навчальному році.
 2.  Багатченко Анастасію, учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція всесвітня історія) у 2021-2022 н.р.
 3.  Дудник Інна, учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція охорона довкілля та раціональне природокористування) у 2021-2022 н.р.
 4. Ластенко Іван, випускник Городищенського економічного ліцею, переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з математики, англійської мови та призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з англійської мови у 2021-2022 навчальному році.
 5. Бурлака Назарій, учень 10 класу Городищенського економічного ліцею, переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади  з біології, правознавства, історії та переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з біології, правознавства у 2021-2022 навчальному році.

Відзначені учителі-наставники:

 1. Бурлака Олена Вікторівна, вчитель історії, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН;
 2. Хоменко Лідію Петрівну, практичний психолог ліцею, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН;
 3. Марченко Оксану Євгенівну, вчитель біології, за підготовку призера ІІІ етапу (обласного) олімпіади з біології;

  4. Муху Олександра Олександровича, вчителя історії та правознавства, за підготовку переможця  ІІІ етапу (обласного) олімпіади з історії.та призерів ІІІ етапу (обласного) олімпіади з правознавства;

  5. Шастун Вікторію Анатоліївну, вчителя англійської мови за підготовку призера ІІІ (обласного) етапу олімпіади з англійської мови.