Заходи, події

Відкриті уроки в ліцеї

 

Обмін досвідом і вивчення практики викладання педагогічних працівників ліцею відіграють важливу роль у професійному зростанні педагогів. Протягом листопада-грудня на відкриті уроки колег запросили вчитель історії та правознавства Олександр Олександрович Муха, вчитель економіки Тетяна Василівна Чорна та вчитель математики Володимир Михайлович Яровий. 

Олександр Олександрович у рамках моніторнигу стану викладання історії під час уроків історії в 10 класі ділився досвідом використання ігрових методик, роботи з різновидовими історичними джерелами в активізації пізнавальної діяльності учнів, використання ІКТ для проведення уроків узагальнення та підготовки до контрольних робіт. 

Тетяна Василівна у рамках моніторингу стану викладання економіки під час уроків економіки у 10 класі привернула увагу прагненням донести до учнів практичні аспекти організації виробництва товарів широкого вжитку. На прикладі виробництва футболки дослідили складові витрат і доходів підприємства, вчилися обраховувати собівартість та ринкову ціну товарів.  

Володимир Михайлович у рамках атестаційних заходів під час уроку узагальнення з алгебри у 9 класі також поділився методичними родзинками використання ІКТ, організації групової роботи для розв'язання навчальних завдань.