Доброчесність. Протидія корупції.

8 грудня у рамках тижня “Доброчесність. Протидія корупції.....” у Городищенському економічному ліцеї вчителем правознавства Олександром Олександровичем Мухою проведено тематичні уроки курсу за вибором “Моя громадянська свідомість. Запобігання корупції”. Учні взяли участь у дискусії “Корупція як негативне соціально-правове явище.

Під час заходу в ігровій формі учні розкрили причини негативного явища у нашому суспільстві та назвали механізми його подолання. У дискусії згадали правову базу та відмітили заходи, які здійснює держава Україна для подолання корупції. Учні наводили приклади та аналізували правові ситуації під час перегляду презентації. Усі дійшли висновку, що корупція є негативним явищем і з ним потрібно боротися, а починати потрібно із себе, особистої громадянської відповідальності кожного члена суспільства.