Свято вручення свідоцтв дев'ятикласникам

17 червня 2022 р. завершився важливий етап в житті наших ліцеїстів дев'ятикласників - відбулося свято урочистого вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Свято пройшло в теплій домашній атмосфері. На подвір'ї зібралися юні випускники, батьки і педагоги ліцею. Учні разом із класним керівником Іриною Андріївною Маранською взяли участь у святковій фотосесії.

З напутнім словом та словами вдячності до батьків звернулася директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко, яка вручила учням і ученицям їх перші документи про освіту. Разом пригадали свої найяскравіші враження за 2 ліцейні роки. Від імені батьків виступила голова батьківського комітету класу Тетяна Іванівна Завгородня. Як оберіг в нинішні буремні дні класний керівник подарувала дітям символічних янголів-охоронців. З надією на мир і обов'язкову зустріч у 10 класі ліцею завершили свято ліричною піснею-побажанням миру всій нашій Україні.