День гідності і свободи: чи тотожні гідність і патріотизм

З нагоди відзначення в Україні Дня гідності і свободи в ліцеї вчителі історії Олена Бурлака і Олександр Муха провели дискусійні години у 8-11 класах. Головною  метою заходів було ознайомлення учнів із історією Революції Гідності та привернути увагу до питання громадянської відповідальності і активності кожного громадянина держави.

Під час дискусій зупинилися на питаннях: причини Революції Гідності та позиція молоді як ви яв активної громадянської позиції; Євромайдан - приклад національного єднання; чи тотожні відчуття гідності і патріотизму і як вони можуть бути пов'язані. У більшості учні погоджувалися з тим, що прагнення жити гідно, вимагає активної громадянської позиції і небайдужості від кожного члена суспільства. Дії всіх разом складають шлях успішного розвитку цілої держави. Учителі привернули увагу дітей до актуальності розуміння кожним членом суспільства особистої відповідальності за поступ суспільства і захист Батьківщини в умовах іноземної агресії.