Заходи, події

Орієнтир на співпрацю в рамках Черкаської обласної асоціації шкіл нового типу

 

11 листопада 2021 року Жанна Здоренко, директорка ліцею, взяла участь у семінарі, який відбувся  на базі Черкаського державного технологічного університету та  гостинно відкрив двері для Черкаської обласної асоціації  керівників шкіл нового типу.

Пріоритетне питання семінару – орієнтир на співпрацю та залучення випускників шкіл до навчання у  закладах вищої освіти Черкащини.  

На зібранні ректор ЧДТУ Олег Григор, проректори та декани факультетів презентували регіональний інформаційно-просвітницько-патріотичний проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині»Науковці ЧДТУ ознайомили директорів  із досвідом проведення Наукових пікніків у територіальних громадах, Днів відкритих дверей, конференцій, семінарів, конкурсів та реалізації спільних проєктів. Проведено екскурсію – знайомство із сучасними лабораторіями, навчальними аудиторіями університету, інжиніринговою лабораторією Noosphere Engineering School, що створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище; із винаходами, розробками та досягненнями студентів і викладачів Черкаського державного технологічного університету.  

Подальшим кроком взаємодії ЧДТУ і Городищенського економічного ліцею є підписання договору про співпрацю.