Заходи, події

ХХІ Всеукраїнський диктант національної єдності

 

Дорогі ліцеїсти і педагоги, запрошуємо взяти участь у ХХІ Всеукраїнському диктанті національної єдності і долучитися до ліцейного флешмобу "Я пишу радіодиктант". 

Як взяти участь:

1) написати Всеукраїнський диктант під диктовку за запропонованими нижче посиланнями;

2) сфотографуватися або зробити селфі з написаним диктантом;

3) своє фото прикріпити на спільну дошку (посилання Padlet ),  якщо не виходить, то надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Диктант відбудеться 9 листопада о 10:00. Його транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовлення (телеканали, радіо та сторінки у соцмережах):

Українське радіо вже 21-й рік поспіль організовує радіодиктант, який пишуть у всіх куточках нашої планети. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту буде культовий український письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучиться Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія» і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

Усі роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів Суспільного мовника. Але головна мета Радіодиктанту — це не перевірити знання правопису (хоча це теж важливо!), а звернути увагу на українську мову, популяризувати грамотність. 

Просимо вас долучатися до наймасовішого осіннього флешмобу. Адже головне — це соборність, єдність та участь усіх українців.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа надсилайте на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 11.00 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Щоб про ініціативу дізналося якомога більше людей, просимо вас опублікувати матеріали про диктант у ваших спільнотах. Будь ласка, робіть це з хештегом #Радіодиктант2021.