День учителя 2021

Яскраво і цікаво відзначили в ліцеї День працівників освіти. Традиційно управління закладом на себе цього дня взяли випускники одинадцятикласники. Під час вітальної п'ятихвилинки усі учні ліцею привітали вчителів з професійним святом. Учні підготували цікаві уроки, під час яких усі охочі мали можливість повправлятися в кмітливості, мистецтві малювання, втілювати свої мрії в художніх образах, уявити себе шпигунами і навіть, зайнятися практикою йоги.

Під час веселих перерв розважлаися, грали у веселі ігри й танцювали. Усі учні 11-х класів, які взяли на себе в цей день роль учителів (Саєнко А., Турло А., Воронецька Д., Олексієнко С., Андрійченко П., Козюра К., Лапченгко Я., Ластенко І.) були відзначені заохочувальними нагородами "Кращий учитель".