У ліцеї відзначили День миру

21 вересня – світ відзначає Міжнародний день миру. Відзначення Дня миру було запроваджено ще в далекому 1982 р. Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і діяти заради нього. Тому сьогоднішній день у нашому ліцеї був приурочений проблемі збереження миру. Ми пам'ятаємо, що наша Україна належить до тих точок земної кулі, де відбувається війна.

Ця війна - це війна за збереження державної незалежності і територіальної цілісності України. Тому оминути тему війни ми не могли. Ліцеїсти зібралися на загальну лінійку, під час якої вчитель історії Олена Бурлака провела короткий екскурс в історію війни на Сході України, окреслила гуманітарні втрати цієї війни для України. Ліцеїсти вшанували пам’ять воїнів-захисників і жертв війни хвилиною мовчання, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. Представники від класів разом із заступником директора Галиною Покась поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та  захисникам незалежності нашої держави, які загинули в   зоні АТО/ООС. Під час виховних годин ліцеїсти провели відкриті діалоги-обговорення просвітницького відео "Діалоги про війну" від Українського інституту національної пам'яті. Ліцеїсти також долучилися до акції «Голуб миру» - написали листи зі словами подяки нашим захисникам-воїнам АТО/ООС, які будуть передані бійцям волонтерами. Також з нагоди Дня миру в ліцеї відбувся турнір з міні-футболу "Золотий м'яч" (8-11 класи), чемпіоном у якому став 9 клас. Учні 8-го та 11 А класу створили колаж «Голуб миру» як символ бажання жити в мирі, добрі та злагоді з усім світом.

Учні 10-х класів разом з учителями історії О. Мухою і фізкультури Б. Щибрею відвідали музей Корсунь-Шевченківської битви, де ознайомилися з експозицією, що наочно дає зрозуміти шкоду війни для розвитку суспільства.