Заходи, події

Новий навчальний рік в ліцеї

     

     Святковий перший дзвінок пролунав для ліцеїстів 1 вересня. Ліцей відкрив двері для новачків – учнів 8 класу, 9-тикласників і учнів, що вступили на навчання до 10 класу. Зі словами вітань до учасників свята звернулися директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко та представники батьківської громадськості.

У своїй промові директор ліцею підвела підсумки попереднього навчального року та висловила упевненість, що навчання в ліцеї буде неповторною сторінкою життя для всіх ліцеїстів. Батьки ж бажали дітям успіхів у навчанні, здійснення мрій та зростати свідомими громадянами України.

    Цього року свято Дня знань пройшло під знаком 30-ї річниці незалежності України. З нагоди річниці учні 9 класу разом з класним керівником І.А. Маранською підготували цікавий патріотичний флешмоб. Учасники лінійки згадали теплими словами захисників незалежності України у війні з Росією. Темі ювілею незалежності України було присвячено й перший урок для ліцеїстів.

      Також відбулись традиційні хвилини народження класнихї колективів, під час яких учні 8 класу ближче знайомились між собою та ділилися планами про майбутнє в ліцеї. Класи також обговорили Кодекс честі ліцеїста та попрацювали над правилами ефективного і комфортного співжиття в ліцеї.

      Усі бажаючі мали змогу взяти участь у святковій фотосесії і залишити собі на згадку фото.