Заходи, події

Прощальний вечір ліцеїстів

30 червня відбувся випускний вечір учнів 11-х класів. На урочисте зібрання були запрошені вчителі, родичі та друзі ліцеїстів. Зі словами привітань до випускників звернулися директор ліцею Жанна Здоренко та заступник директора Олена Бурлака. Вони також провели церемонію вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньоїх освіти. Під час церемонії згадали здобутки кожного з ліцеїстів за час навчання в ліцеї.

До слова, цього року золотою медаллю за особливі успіхи у навчання були нагороджені Бурлака Софія, Дудко Яна, Кравченко Златослава, Пестенков Дмітрій. Також Похвальними листами за успіхи у вивченні окремих предметів були нагороджені: Тимофєєва Олександра - за вивчення зарубіжної літератури і математики, Корінь Ярослав - за вивчення інформатики, Повзун Андрій - за вивчення всесвітньої історії, Маштабей Анатолій, Ревуцький Іван, Хоменко Антон - за вивчення фізичної культури, Холод Наталія - за вивчення англійської мови. 

Слова вітань для випускників прозвучали також від імені перших вчителів ліцеїстів, а також з побажаннями, теплими спогадами виступили класні керівники - Олександр Муха і Вікторія Шастун. Родзинкою свята став запальний танець-подарунок випускникам від мам і вітальне слово, з яким виступила мама Мирослава Кравченко.  

Окрасою свята стали душевні пісні-вітання першим вчителькам у виконанні випускниці Марини Луценко та пісня-вітання мамам від випускників, а також танець-флешмоб у виконанні випускників. 

Бажаємо нашим випускникам успішної вступної кампанії та вдалого старту на новому етапі життя!