Нагородження переможців інтелектуальних змагань

26 травня 2021 року вчитель біології О.Є. Марченко (науковий керівник переможної роботи МАН Іваненко Владислави) та учні Городищенського економічного ліцею Литвин Віталій (І м. районного етапу олімпіади з географії), Іваненко Владислава (ІІІ м. обласного етапу МАН), Мачула Антон (І м. районної олімпіади з англійської мови), Турло Анна (І м. районного етапу олімпіади з економіки), Мазур Олександр (І м. в районній олімпіаді з англійської мови) були запрошені до Городищенської міської ради на відзначення обдарованих учнів.

На захід були запрошені переможці різних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також вчителі, які їх підготували. Присутніх привітав Володимир Мирошник – міський голова Городищенської міської ради, Наталія Жовталюк – начальник відділу освіти Городищенської міської ради. Відповідно до Програми роботи з обдарованими дітьми на 2021-2026 роки, учнів-переможців та їх педагогів-наставників нагороджено грошовими преміями, батьків – подяками за підтримку у дітей прагнення до знань.