Парламентський урок

20 травня 9-класники ліцею разо з педагогами О.О. Мухою та О.В. Бурлакою взяли участь у Першому Національному онлайн-уроці для учнів 7-9 класів на тему: «Що таке Парламент та як він впливає на моє життя?» Спеціальні гості - Олена Кондратюк, заступниця Голови Верховної Ради України, та Манал Фоуані, заступниця постійної представниці ПРООН в Україні розповіли про важливість свідомої участі громадян у політичному житті та обізнаності громадян з роботою органів влади, зокрема, парламенту.

Під час онлайн-уроку відбулася презентація відеоролика про відкритий Парламент. Під час уроку спікери презентували теми для обговорення: «Парламент впливає на життя кожної дитини?», «Кожен і кожна з нас може впливати на роботу Парламенту?», «Що робить депутат?» та організували інтерактивну гру з різноманітними питаннями.
Цільова аудиторія уроку, учні 7-А, 9-А класів та класні керівники зіграли в інтерактивну гру, давали відповіді на питання, працювали над тестами в програмі Kahoot, ставили питання працівникам ВРУ, виконували руханку, ділилися враженнями та цікаво проводили час.

Захід організований проектом ЄС-ПРООН з парламентської реформи спільно з Освітнім центром Верховної Ради України у рамках міжнародного Тижня відкритості «Партнерства «Відкритий уряд» та на основі Комплексної програми парламентської просвіти.

.