Заходи, події

VI Тиждень безпеки дорожнього руху

Із 17 по 23 травня 2021 року за ініціативою  ООН по всьому світу проходив  шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху.   В Україні ці заходи  реалізуються  у межах національного проєкту «Безпечна країна» у співпраці з МОН, Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» та іншими органами виконавчої влади.  Заходи, спрямовані на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах відбулися у Городищенському економічному ліцеї. 

 Учні  8-9 класів разом із вчителем Л. П. Хоменко долучилися до Національного урокe з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому», під час якого узагальнили знання з безпеки дорожнього руху, пригадали правила пішоходів, пасажирів і велосипедистів, ознайомилися із рекомендаціями  до використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі – нової норми, яка впроваджена недавно до законодавства. 

Також заступником директора Г.В. Покась для батьків і учнів  ліцею були підготовлені і розповсюджені  в соціальних мережах FacebookViber пам’ятки: для батьків “Пам'ятка батькам щодо забезпечення безпеки дітей на залізничному транспорті”, “Пам'ятка батькам щодо забезпечення безпеки дітей при користуванні громадським транспортом”; для учнів Правила користування громадським транспортом, поведінка у ньому”, “Поведінка на залізничних коліях”, “Безпека на дорозі” . Пам'ятка батькам щодо забезпечення безпеки дітей на залізничному транспорті! Головною метою  Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека дітей на дорозі, профілактика дорожньо-транспортного травматизму та формування усвідомлення необхідності дотримання правил поведінки на дорозі.