Онлайн-читання знавців творчості М. Драй-Хмари

29 квітня відбулися VII науково-практичні онлайн-читання знавців творчості Михайла Дай-Хмари "Духовний світ української людини в новітній рецепції творчості М. Драй-Хмари". Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області ініціювала та організувала онлайн-конференцію для учнів. Учениці нашого ліцею під керівництвом вчителів україхнської мови та літератури Юлії Осадчої та Ірини Маранської взяли активну участь у заході. Дудко Яна, учениця 11 класу, досліджувала тему "Сьогодення у творчій палітрі митця", а Завгородня Вероніка, учениця 8 класу, -" Я говорю устами міліонів". Життєвий і творчий шлях М. О. Драй-Хмари". Як ми можемо пам'ятати митців? Відповідь проста - читати, вивчати, досліджувати. Письменник М. Драй-Хмара - поет "п'ятірного грона", який творив на засадах модернізму, опонуючи офіційній владі, бо прапагував із своїми однодумцями мистецтво високоестетичне, позбавлене служіння тогочасній ідеології.