26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль – не тільки трагедія, подвиг, а й пам'ять.

З метою поглиблення знань учнів ліцею про аварію на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідної землі, спонукання дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля у майбутньому, для учнів ліцею було оформлено інформаційний стенд «Дзвони Чорнобиля», проведено хвилину мовчання для вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи. Разом з класними керівниками та вчителями історії  учні згадали перебіг тих подій, переглянули відеоматеріали, ознайомилися з інформацією у цифрах, історичних фактах про Чорнобиль.     А оголошений напередодні ЕСОFEST-2021 «Бережіть Землі красу», який був присвячений 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи, закликав учнів звернути увагу на самобутню, неповторну красу української природи, викликав бажання зберігати та примножувати цю красу.