Заходи, події

Бенчмаркінг "Нові можливості нової школи"

22 квітня у Черкаській гімназії №9 ім. О.М. Луценка для директорів 29 закладів освіти, які беруть участь в обласній програмі «Інноваційні школи Черкащини», та голів громад Черкащини, у яких ці школи розташовані, відбулася нарада з питань реалізації обласної цільової програми „Інноваційні школи Черкащини". Нагадаємо, що програму продовжено до 2023 р. Від Нашого ліцею участь у заході взяла заступник директора з НВР Олена Бурлака, від Городищенської міської ради - заступник міського голови Андрій Оверченко.

Керівники інноваційних закладів освіти та територіальних громад ознайомилися з освітнім середовищем гімназії, відвідали інноваційну STEM-лабораторію, кабінети географії, фізики, математики, познайомилися з кадетами й паняночками, оглянули можливості робототехніки тощо. У ході зустрічі відбулося обговорення підсумків реалізації програми «Інноваційні школи Черкащини» та презентація проєкту «Безпечна та ефективна школа».

Під час заходу начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський розповів про результати впровадження програми та розвитку інноваційних закладів освіти регіону за період 2016-2020 років. Водночас Валерій Вікторович оголосив про продовження дії програми на період до 2023 року на її завдання.

Керівник проєкту «Курс: освіта» Юрій Зайцев презентував присутнім проєкт системи безпеки для шкіл. Цей комплекс уже встановили й випробовують у Черкаській гімназії №9. На вході спеціальне обладнання здійснюватиме контроль за тими, хто входить до приміщення гімназії. Воно здатне розпізнавати обличчя, вимірювати температуру тіла, слідкувати за наявністю маски, фіксувати час входу та виходу із закладу освіти. Такі функції особливо необхідні в період пандемії. Ця система також має можливість працювати зі зручними електронними журналами тощо.

Директорка гімназії Ірина Топчій презентувала гостям, як учителі та учні закладу навчаються з використанням дистанційних форм. Вона розповіла про використання платформи G Suit For Education та разом з присутніми дистанційно завітала на уроки, які в цей час проходили онлайн в гімназії.

    

За матеріалами сайту Управління освіти і науки ЧОДА