Заходи, події

Запрошуємо учнів взяти участь у проєкті «Моя кар’єра в Україні»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти України https://careerhub.in.ua/mycareerua/

До 24 квітня 2021 року ви можете зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри. Для участі у І етапі Конкурсу необхідно заповнити електронну форму на сайті до 24 квітня 2021 року включно: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJNq2mZxnZQ1-2ICxOTVUCqLCEO9WspaKh5gYEBy64WYzGyA/viewform 

Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах. 

30 найактивніших учасників будуть запрошені на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день із керівниками і керівницями підприємств, міжнародної організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів. Дізнайся про деталі у Положенні Проєкту .  Відкривай для себе світ професій та кар’єрних напрямків. Обирай те, що підходить саме тобі. Розпочинай планувати майбутню кар’єру та обирай найкращі можливості для практичного досвіду. Отримуй корисні поради з управління кар’єрою, використовуючи досвід успішних фахівців.    Розвивайся та відкривай для себе  нові перспективи в Україні.