Заходи, події

Участь восьмикласників у міжнародних діалогах проєкту Generation Global

12 квітня 2021 року учні восьмого класу ліцею вперше взяли участь у міжнародному діалозі на платформі Тоні Блера Generation Global. Де познайомилися з учнями Херсонської гімназії №1. У ході зустрічі учні розповіли про міста де мешкають та обговорили тему «Мистецтво самовираження». Фасилітатор діалогу Олена Науменко сприяла учнівській взаємодії ставивши цікаві запитання та підсумовуючи відповіді учнів. Більшість запитань стосувалися  ролі  мистецтва у житті, чим вони люблять займатися, чи легко цим займатися, чи підтримують друзі і близькі. 

Восьмикласникам сподобалося ставити запитання один одному, зосереджуючись на тому, що вони почули під час зустрічі. Дякуємо Вікторії Анатоліївні  Шастун за організацію та новий досвід. 

Відгуки активних учасників діалогу 

Сьогодні, 12 квітня, я – Бурлака Назарій, та мої однокласники мали нагоду взяти участь у міжнародному проекті "General Global", який дає змогу учням з різних куточків світу спілкуватися на одну тему англійською чи рідною мовами, це дає можливість розвивати вміння говорити, підтримувати діалог та розвивати інші необхідні у житті навички. Темою обговорення було "Мистецтво самовираження", яка складалася з пояснення нашої точки зору щодо ролі мистецтва у житті людини, його розвитку й чинників цього розвитку. Для мене це був перший досвід, який відкладеться в пам'яті надовго. Кожен висловлював свою думку щодо даної теми, обґрунтовував її, наводив аргументи, ставив запитання до співрозмовників, що й розвивало гнучкість нашої розмови. Це чудово мати можливість такої практики, яка неодмінно стане у пригоді в  майбутньому! 

Назарій Бурлака    

Такі зустрічі дуже цікаві, пізнавальні та повчальні. Вони навчають висловлювати свою думку та давати розгорнуті відповіді на запитання. Ми вчилися комунікувати  із новими, досі не знайомими людьми. А ще такі зустрічі дуже класні та позитивні, я хочу ще дуже багато таких зустрічей. 
Дякую за увагу!  

Віталій Гуленко   

Мені дуже сподобався такий досвід комунікування з однолітками з іншого міста. Хоча ми вперше бачили один одного, але було дуже цікаво знайомитися та спілкуватися. Це перша, але,  сподіваюся, не остання наша зустріч і ми ще поговоримо на інші теми. 

Вероніка Завгородня 

Мені все сподобалося, особливо те, що ми мали нагоду познайомитися та поспілкуватися з однолітками з іншого куточка України. Сподіваюся,  що такі уроки відбуватимуться  частіше, тому що це чудовий досвід для учнів. 

Богдана  Яценко