Засідання Суду Честі ліцейної республіки

6 квітня 2021 року на території Городищенського економічного ліцею під керівництвом вчителя правознавства Олександра Мухи проходило судове засідання за участю учнів 10-б та 11-б класів. Захід відбувався в рамках інтеграції предметів правознавство та українська література.

Розглядалась цивільна справа. Предметом розгляду став твір І.Нечуя - Левицького “Кайдашева сімя”. Засідання проходило відповідно до вимог цивільного процесуального законодавства України. Судове засідання вели судді ЛР: голова - Кравченко Златослава, судді - Граділь Анастасія та Мацепа Анастасія. Адвокатами своїх підопічних виступали Бурлака Софія та Багацька СофіяУчні показали відмінні знання сюжету цього твору та уміння застосовувати на практиці теорію процесуальних дій.