Міжнародний діалог із Індонезією

1 квітня 2021 року учні ліцею під керівництвом вчителя англійської мови Вікторії Шастун брали участь у міжнародному діалозі на платформі Тоні Блера Generation Global. Тема діалога “Свобода вірування”. Партнерами-співрозмовниками наших учнів стали учні із Індонезії 15-17 років. Фасилітатор діалогу із Лондона сприяла учнівській взаємодії, ставивши запитання та підсумовуючи учнівські відповіді.

Більшість питань стосувалися толерантного ставлення до людей іниших поглядів,вірувань. Активними учасниками діалогу були учні 10-Б класу Багацька С., Петренко А., Моргун В., Мацепа Н.,  Гавелко Р., Ващішина Н., Деміч Д., Іваненко В., Пикало Я.,  учениця 11-А класу Холод Н., учениця 9-А класу Сальнікова А.