Переможці обласного конкурсу наукових робіт з історії “Юні історики Черкащини”

З 21 січня по 19 березня 2021 року з ініціативи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводився обласний конкурс на тему: “Богдан Хмельницький - великий син українського народу. Захід відбувався з нагоди 425-річчя від Дня народження Богдана Хмельницького та 100-річчя Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

Свої творчі роботи подали учні ліцею: Петренко Владислав, учень 9-б класу та Литвин Віталій, учень 10-б класу. Науковим керівником учасників був учитель історії та правознавства ліцею Олександр Муха24 березня 2021 року були оголошені результати конкурсу і от нещодавно ми отримали нагороди наших учасників. Наші учні здобули перемоги в даному конкурсі - творчі роботи були відзначені - наших учні В. Петренко та В. Литвин посіли перші місця. Колектив Городищенського економічного ліцею вітає переможців та бажає нових досягнень у майбутньому!