Заходи, події

Хеппі челендж #Велика родина

Триває 4 тиждень Хеппі челенджу #Велика родина  проєкту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Мета цього тижня - згуртувати дітей з їх батьками, посприяти емоційному зближенню всередині родин, а також підсилити почуття приналежності у дітей до їх великої шкільної родини і до своєї місцевої громади. Всі великі справи починаються із першого кроку, а найважливіші зміни відбуваються у нашому серці.

Ми проводили  спільні заходи для учнів та педагогів, а  для дітей і батьків було завданням знайти спільну справу, що сприяє  зближенню родини. 

Спільні справи зближують, згуртовують та додають гарного настрою. Ожднією із таких справ у ліцеї є спільна участь в активних перервах-руханках без гаджетів (посилання на відео)

Наш благодійний проєкт  - емоційна підтримка людей похилого віку. Учні підготували листівки із словами підтримки та передали їх працівникам аптеки « Шар@» Купуючи ліки, люди поважного віку нашої громади отримали послання від молоді, а працівники аптеки стали нашими партнерами та учасниками Хеппі челенджу  (відео акції за посиланням). 

Нам надзвичайно приємно, що наш проєкт висвітлено місцевим 98Fm Радіо Городище  посилання на ефір