Заходи, події

POSITIVE SCHOOL DAY

 

Щастя наше в середині нас. Нехай ніхто не сподівається щастя ні від високих наук,

ні від шановних посад, ні від багатства. Немає його ніде.

Воно залежить від серця, серце – від миру, мир – від знання. 
Григорій Сковорода  

Напередодні весняних канікул восьмикласники разом з міжнародним проєктом Positive School Day та класним керівником Іриною Маранською відзначали свій тиждень Щастя. Обирали креативне привітання з однокласниками та вчителями,  одягали  одяг та атрибути  жовтого кольору (кольору щастя), робили записи один одному в індивідуальні «щоденники щастя», а  перед початком навчального дня робити «кульку радості».

  Проводили  цікаві  перерви без гажетів, знайомилися із новими практиками вдячності за допомого вправ «А що в моєму серці?» та «Пончик вдячності» і  дуже багато рефлексували на тему "ЩАСТЯ" українською та англійською мовою.   

Відгуки учнів-учасників проекту. 

Мені дуже сподобався тиждень щастя. Він був особливий для кожного з нас. Ми заповнювали щоденники щастя добрими побажаннями, розфарбовували серця своїми почуттями, дякували своїм однокласникам  за допомогою вправи «Пончик вдячності». Це було чудово. (Вероніка Лободюк)  

Тиждень щастя був чудовим та незабутнім. Ми вчилися  дарувати  щастя один одному.  (Богдан Майченко) 

Чудовою ідеєю було створити індивідуальні щоденники щастя. Це збільшило наші можливості для спілкування. Дуже круто було читати повідомлення  з приємними побажаннями адресовані тобі, та  дізнаватися про ставлення інших до тебе.  (Назарій  Бурлака)  

Тиждень щастя був дуже цікавим. Було весело самій брати участь та  спостерігати за дійством. Особливо запам’яталася фотосесія в одязі жовтого кольору. Сподобалося писати один одному побажання в індивідуальні щоденники щастя, розмальовувати сердечка і писати, що для мене щастя.  (Вероніка Завгородня)   

Мені все дуже сподобалося. Один з найкращих ліцейних тижнів. (Денис  Демиденко)   

Мені дуже сподобався тиждень Щастя. Ми дуже весело провели час, розважалися, придумали креативні вітання, писали один одному приємні слова і вкладали їх в індивідуальні конверти.  Розповідали що таке щастя для нас. Цей тиждень був дуже цікавим та повчальним. (Ліна  Заболотня)   

Мені дуже сподобався проєкт. Було дуже класно і весело. На цих заходах ми робили красиві конверти і писали один одному  побажання, малювали сердечка в яких визначали, що таке щастя для нас, цікавими були  перерви без гаджетів і багато чого іншого. (Антоніна  Силіванова)  

Мені сподобалось креативне привітання і перерви без гаджетів.  (Максим  Компанієць)  

Мені все сподобалося. А найбільше сподобалося, як ми фоткалися в жовтому одязі. (Владислав  Баклицький)  

Ну все було класно. Більше нічого сказать (Радомир Островський)  

Мені сподобався цей тиждень своєю енергічностю, активністю, веселощами, і , звісно, оціночками. Тиждень щастя випромінював  щастя і вчителі все робили для цього. Дякую вам!!!  (Іван Литвин) 

Цей тиждень був  чудовий і дуже веселий. Це найкращий  тиждень в ліцеї. Ми вітали всіх  і нас вітали. (Віталій Гуленко)   

Мені  дуже сподобався  цей тиждень. Я отримала багато позитивних емоцій. Добро робити приємно. Потрібно частіше проводити  такі заходи. (Юлія Гаращенко)  

  Мені дуже сподобалася  фотосесія із атрибутами  жовтого кольору (кольору щастя), а також   запам»ятається вправа «Пончик вдячності». (Богдана  Яценко)