День народження числа Пі

14 березня – неофіційне свято дня народження числа Пі, яке започаткував американський фізик Ларрі Шоу,  а тепер цей день відзначають любителі математики з усього світу. 15 березня у ліцеї з ініціативи вчительки математики Людмили Гудзь пройшли заходи, присвячені найвідомішій математичній константі.

Учні 9-х та 10 –х класів створювали відео на тему «Цікаві факти про число Пі». Хочеться відзначити змістовні та цікаві роботи таких учнів: Турло Аня (10-А кл.), Деміч Діана та Литвин Віталій (10- Б клас), команда учнів 9-А класу-Багацька Анастасія, Сальнікова Аліна, Галич Ірина, Грабовий Максим, Атаманенко Богдан, Степанова Юлія (9 –Б клас).

З учнями 11 класів була проведена гра «Математичний марафон», у якій змагалися дві команди на чолі Хоменком Антоном та Пестенковим Дмітрієм. Серед завдань були художні, творчі та математичні конкурси. Протягом гри команди йшли пліч-о-пліч, набираючи бали, та закінчили гру з рахунком 74 і 67 балів на користь команди на чолі з Дмітрієм.

У 8 класі була проведена «Інтелектуальна гра». Учасникам було запропоновано завдання з трьох розділів: "Математика", "Фізика"  та "Логічні задачі". Учні самі вибирали розділ та складність задач. Найкращими гравцями учні визначили таких учасників: Демиденка Дениса, Майченка Богдана та Дорошенка Іллю. У цій грі  учні проявили  організованність та вміння працювати в команді. Перемогу здобула команда "Pie" - 125 балів, команда "Енштейни" - 75 балів.