STEM-урок з використанням віртуальної реальності

Урок можна зробити незабутнім для дітей, якщо скористатися сучасними технологіями! 23 січня 2020 року саме такий урок фізики «Атомна енергетика України» провела для учнів 9 класу Городищенського економічного ліцею вчитель фізики Сотникова Софія Анатоліївна. Інтерактивні завдання розв’язувалися за допомогою сервісу Learningapps.

Родзинкою уроку стало використання для покращення наочності та ефективності сприйняття матеріалу окулярів віртуальної реальності. Віртуальна реальність (VR) - ілюзія дійсності, що створена за допомогою комп’ютерних систем, які забезпечують зорові, звукові та інші відчуття. За допомогою мобільного додатку Mozaik 3D та VR-окулярів ліцеїсти побачили будову атомної електростанції, ядерного реактору.

Важливо!!!

Нещодавно наш ліцей придбав надзвичайно цікаву технологічну новинку - окуляри віртальної реальності. Покупка цих сучасних приладів стала можливою завдяки самим ліцеїстам та їх батькам: для покупки ми використали

• кошти, виграні ліцеїстами на правовому турнірі до дня міста Городища;
  • кошти, зекономлені під час екскурсії до м. Києва;
  • кошти, виручені під час новорічного ярмарку;
  • батьківську допомогу.

Тож навчання у ліцеї стане ще цікавішим!!!