WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Олімпійський тиждень - свято спорту

Олімпійський тиждень відгомонів у ліцеї. Протягом тижня відбулась низка цікавих заходів, головним лейтмотивом яких була радість від руху та фізкультури.

Щодня прокинутись від солодкого сну ліцеїстам допомагала весела зарядка, яку організовували по черзі всі класи. Відбувся також шахово-шашковий турнір. Кращим гравцем в шашки серед хлопців став Зінченко Панас (11-А клас), ІІ місце посів Набок Віталій (10-Б клас), ІІІ місце – Наталіч Максим (11-Б). Кращим шахістом ліцею став Черняк Ярослав (10-А клас), ІІ місце здобув Харенко Віталій (10-А клас), ІІІ місце – Набок Віталій (10-Б клас). Серед дівчаток кращою шахісткою стала Моргун Іванна (9 клас), ІІ місце – Бурлака Софія (8 клас). У змаганнях з шашок здобули І місце – Новікова Ірина (10-А клас), ІІ місце – Остапенко Вікторія (11-А клас), ІІІ місце – Дудко Яна (8 клас).

Весело і динамічно пройшов квест «Швидше! Вище! Сильніше!». Переможцями квесту стали команда "Слідопит" (11-А кл.) - І м., команди "Пінгвіни" (9 кл.) та "Чорні лицарі" (10-А кл.) - ІІ м. та команда "Адідас" (11-Б кл.) - ІІІ м. Варто також відзначити, що під час спортивних естафет виявилися кращі спортсмени ліцею – учні, що показували кращі результативність: Кулинич Віталій, Калюжко Іван, Анацький Віталій, Зінченко Панас, Наталіч Максим, Дегтяр Ярослав, Пеляк Нікандр, Мельник Інна. Вони принесли своїм командам додаткові бонусні бали.

Традиційно весело, смачно та цікаво пройшла «Ліцейна каша – 2017». Цьогоріч ми змінили локацію заходу, однак програма включала популярні конкурси: «Найсмачніша каша», «Лугова красуня», «Ліцейний майданс», «Лугові розваги» (спортивні естафети). Команди класів «Зефірки» (8 клас), «Веселка» (9 клас), «Живчик» (10-ті класи), «Авангард» (11-ті класи) відповідально поставилися до підготовки до участі у заході. Каша вийшла смачнючою, а ліцеїсти дружно і креативно підготували творчі завдання. За підсумками конкурсної програми в лідери вийшла збірна команда 11-х класів "Авангард", ІІ місце посіли "Зефірки" (8 кл.). ІІІ місце здобула команда "Веселка" (9 кл.).

Новинкою цьогорічного Олімпійського тижня був конкурс відеоколажів "Здоровим бути модно". Команди класів мали підготувати відео, що висвітлювало б участь класу у заходах Олімпійського тижня. У цьому конкурсі перемогу здобув 9 клас, ІІ м. посів 10-А клас, ІІІ м. поділили між собою 8, 10-Б та 11-А класи.

Переглянути учнівські роботи можна за наступними посиланнями:

відео 8 класу

відео 9 класу