Кроки до успіху

“Маленькими кроками до успіху”. Під  такою назвою  23 березня 2017р  з учнями 8 класу було проведено інтерактивне заняття. Разом із соціальним педагогом  Галиною Покась та класним керівником Людмилою Гудзь  діти розглянули поняття «успіх», «успішна людина»,  лідерські  якості,   якими необхідно володіти, щоб досягти успіху в житті.

Проаналізували, які якості лідера формуються в шкільному житті, чи домоможуть вони досягти успіху в майбутньому; вияснили, які перешкоди можуть траплятися на шляху до успіху та що потрібно для їх подолання. Виконуючи вправи, ліцеїсти переконалися, що успіх – це  хороші результати в навчанні, сім’ї, роботі. Щоб стати успішним у житті, потрібно  пройти непростий шлях, витратити  не тільки багато часу, але й здоров’я, сил; потрібно також  змінити ставлення до виконання будь-якого завдання, підходити до його вирішення більш відповідально; користуватися допомогою батьків і вчителів, тому що вони зацікавлені в тому, яким  буде їх майбутнє; займатися самоосвітою -  без неї нікуди не підеш. Учні прийшли до висновку: успішні люди діють,  йдуть вперед і успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використовквати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів.