Заходи, події

Церемонія випускного вечора

6 червня відбулась урочиста церемонія вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11 класу 2024 р. У теплій атмосфері родинного свята зустрілися одинадцятикласники, педагоги, батьки та друзі ліцеїстів. Загальною тематикою свята були мрії ліцеїстів, їхнє бачення власного майбуття. Тож здійснення мрій та успіхів в дорослому житті їм бажали директор ліцею Жанна Іванівна Здоренко, класний керівник Ірина Андріївна Маранська, від імені батьків - голова батьківського комітету Тетяна Іванівна Завгородня.
Усі виступаючі високо відзначали активність класу в ліцейному житті, участі в різноманітних заходах, де ліцеїсти могли розкрити свої таланти та здібності.
Золоті медалі за високі досягнення у навчанні отримали випускники Бурлака Назарій, Завгородня Вероніка, Жежер Анна, Карпенко Вікторія; срібною медаллю відзначений Гуленко Віталій. За високі успіхи у вивченні української літератури була нагороджена Набок Аріна, а у вивченні фізичної культури Бердник Олександр, Дяченко Олександр, Компанієць Максим, Майченко Богдан, Шаповал Сергій, Яценко Богдана. Відзначені були таланти та кращі якості й інших учнів та учениць.
Не могли оминути під час церемонії болючої теми для всіх українців - теми війни. Ми не втомлюємось дякувати Збройним силам України за можливість радіти життю в ці літні дні. Тож під час свята був організований збір благодійних коштів (для цього спеціально запросили в гості пса Патрона) на потреби захисників і захисниць. Спільно вдалося зібрати 9100 грн, які будуть передані благодійному фонду "Подорожник" (створений колишніми ліцеїстами) на придбання рюкзаків та медичних аптечок.
Море квітів, щемлива музика шкільного вальсу, теплі слова вітань для педагогів і випускників... Мить в історії ліцейного життя і найкращі діти полетіли в нові незвідані далі майбутнього. Щасти вам!