Семінари та конференції

Проект "Ми можемо більше!"

   

    11-12 травня 2016 року Олена Бурлака, учитель історії ліцею, взяла участь в українсько-німецькому семінарі "Ефективні форми й методи громадянської партиципації дітей і молоді" в рамках міжнародного проекту М-18:"Ми можемо більше!", який проходив у м. Києві.

       20 учасниць з Київщини, Черкащини і столиці з'ясовували сутність молодіжної партиципації, знайомились та обговорювали німецькі підходи, визначали національну специфіку залучення дітей і молоді, а головне - вчилися створювати ідеї та проектувати їх реалізацію, спираючись на інтереси та прагнення самих юних громадян.

      Про проект: «М18: ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії  Детальніше про М18

    Недостатня обізнаність молоді в проблемах місцевої громади й низький рівень мотивації щодо свідомого та активного впливу на політичне життя суспільства - причини, які десятиліттями вели до занепаду громадянської свідомості українців.

   З метою підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління в Україні в 2015 р. було започатковано міжнародний проект «М18: Ми можемо більше!». В рамках проекту вперше відбулися вибори для дітей і молоді у трьох регіонах, здійснювалися навчальні візити та тренінги для представників громадських молодіжних організацій, навчальних закладів.

   У 2016 р. активності М18 здійснюватимуться в рамках міжнародного проекту «Ми можемо більше! Сприяння громадянській партиципації молоді в регіонах України, Росії і Грузії» і передбачають:

  • Проведення 3-х регіональних українсько-німецьких семінарів «Ефективні форми і методи громадянської партиципації дітей і молоді» 11-12 травня Київ  (регіон: Київщина, Черкащина); 14-15 червня Одеса (регіон Одещина, Запоріжжя, Львівщина,); 17-18 червня Харків (регіон Харківщина, Донецьк, Краматорськ);
  • Підтримка дитячих та молодіжних партиципативних проектів
  • Проведення Київського дитячо-юнацького форуму «М18: Ми можемо більше» у жовтні-листопаді 2016
  • Навчальні візити до Німеччини, Грузії, Росії.