Семінари та конференції

Перша регіональна (не)конференція міні-EdCamp

      30 березня 2016 року Ж.І.Здоренко, О.В.Бурлака відвідали Черкаську гімназію № 9, де відбулася Перша регіональна (не)конференція міні-EdCamp на тему «Яка повинна бути сучасна освіта? ІКТ в освіті, нові педагогічні технології, освіта і освіченість, духовність сучасної людини».

   EdCamp – це сучасний дискусійний формат взаємонавчання та спілкування вчителів, це унікальна платформа професійного зростання для вчительства Черкас та Черкащини, яка проходила в новому форматі та надала педагогам можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації. Регіональна (не)конференція ініційована організаторами EdCamp Ukraine і Продюсерами освіти П@Ель  за менторської підтримки Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», Відділу преси, освіти і культури Посольства США та Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти Черкаської міської ради.

Кожний учасник семінару міг самостійно обрати та відвідати дві локації з чотирьох запропонованих, поспілкуватися з колегами в неофіційній обстановці, висловити свої погляди та думки.

Учасники семінару в підсумковій анкеті зробили висновок: є потреба в проведенні заходу у  нетрадиційному форматі, який спонукає працювати по-новому; не існує нічого неможливого; можливості навчання безмежні; учитель – це особистість, яка, змінюючи себе, змінює світ навколо себе.