Семінари та конференції

Семінар директорів

16 березня у Городищенському економічному ліцеї відбувся районний семінар-практикум для директорів навчальних закладів на тему: «Організація роботи з обдарованими дітьми». Семінар відбувся у новому, сучасному форматі – (НЕ) конференції EdCamp.

На розгляд учасників запропоновано: управлінська паралель («Управлінський практикум «Застосування хмарних сервісів Офіс-365» - Жуган Н.Г.; Ділова гра «Робота в команді» - Хоменко Л.П. ; «Кроки до успіху» Діалог заради змін» - Здоренко Ж.І;учительська паралель:Турнір з фінансової грамотності» - Сотникова С.А.; «Майстер – клас «Створення електронного контенту для уроків історії» - Бурлака О.В.; «Проектна діяльність в екологічному вихованні ліцеїстів» - Марченко О.Є.; «Хмарні сервіси «Офіс 365» - Клепко І.В.; «Круглий стіл «Секрети успіху» - В.А.Шастун; «Судові дебати за твором О.Кобилянської «Земля» - Муха О.О.).

Відкриття семінару розпочалося вітальним словом начальника відділу освіти Городищенської РДА Хронік Т.Є.

По-весняному теплими і щирими стали слова ліцеїстів, які від імені учнівського самоврядування звучали для гостей.

Директор ліцею Н.Г.Жуган ознайомила учасників семінару із системою та результативністю роботи з обдарованими учнями. Родзинкою презентаційного матеріалу про досягнення учнів став відкритий діалог із переможцями олімпіад, турніру, конкурсу-захисту учнів-членів МАН, різноманітних конкурсів(ім.П.Яцика, ім.Т.Г.Шевченка, спортивних змагань тощо). Разом із ліцеїстами – спортсменами директори провели фізкультхвилинку і налаштувалися на спільну роботу в команді.

Відбулася візитка майстер- класів і кожен учасник визначився у виборі власної траєкторії на семінарі.

До участі у семінарі долучилися директори шкіл-партнерів ліцею із виступами на теми: «Коуч - технології в управлінській діяльності керівника» - Луц І.А., директор Корсунь-Шевченківської гімназії; «Відкритий діалог «Реалізація обдарованості через діяльність Євроатлантичних клубів» - Домаш Л.Д., директор Веселохутірського НВК).

Учасників семінару радо запросила на гостини «Літературна вітальня» «Корифеї українського слова: Леся Українка,   М.Старицький» (Ю.П.Осадча). Звучало українське сильне слово Лесі Українки у віршах, образах, піснях. Учні створили літературно-музичну композицію, яка зачарувала красою слова і артистизмом учасників. Радісні хвилини принесло і інсценування уривку твору М.Старицького «За двома зайцями», де майстерно відтворено характер і душу українця.

Учасники семінару відзначили високий рівень професійних компетентностей, підготовки, рівня креативності педагогічного колективу і результативність інновацій, які впроваджуються у навчально-виховний процес ліцею.

Семінар завершено, але для ліцею історія продовжується: у підкоренні нових вершин, прагненні до особистісного і професійного зростання, любові до дітей - майбутнього країни!