Семінари та конференції

Міжнародний семінар

 

       24, 25 січня 2019 року заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Ж.І.Здоренко взяла участь у міжнародному семінарі "Розвиток громадянських компетентностей дітей та молоді через участь у моделюванні виборів М18" з експертами з Німеччини, Грузії,

та регіональними координаторами Виборів для дітей і молоді М18 з різних регіонів України(м.Київ), на якому презентувала досвід проведення імітаційної гри «Партія моєї мрії» у Городищенському районі.

      Учасники семінару обговорювали результати Всеукраїнської імітаційної гри-виборів "Партія моєї мрії". Людмила Паращенко, голова АРОП, ознайомила із результатами проведення: майже 9000 юних виборців взяли участь у голосуванні, було організовано 52 виборчі дільниці в 32 населених пунктах країни. Ірина Тулякова, директорка проектів і програм Української академії лідерства представила ініціативи "Державотворець" та "Громадотворець" і засвідчила підтримку в розширенні мережі М18. Інна Семенець-Орлова, експерт з громадянської освіти, акцентувала увагу на дієвих методах політичної просвіти і ресурсах для освітян.

Важливими питаннями семінару є: обговорення плану з підготовки Всеукраїнських виборів М18 «Мій Президент» у березні 2019 р.; навчання аналізу програм політичних партій; активні методи формування громадянських компетентностей  учнів.

Освітня програма «Вибори для дітей і молоді, молодших 18 років(М18)» діє і є надія, що молоде покоління виважено, свідомо і відповідально зробить  власний вибір для кроку у  щасливе майбутнє.