Семінари та конференції

Виїзні семінари директорів

   

         23 та 26 жовтня 2018 року директор ліцею Надія Жуган взяла участь у виїзних семінарах до Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з вивченням іноземних мов (школи лінгвістики та духовності) імені З. Алієвої Київської області та Канівської гімназії імені Івана Франка Черкаської області з метою ознайомлення із системою освітньої діяльності закладів освіти.

       Учасниками виїзних семінарів були директори шкіл-учасниць обласної цільової програми ««Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року», члени асоціації директорів шкіл нового типу Черкащини, працівники інституту та управління освіти і науки.

      Учасники ознайомилися з основними напрямками роботи «Школи лінгвістики та духовності», побували на уроках, де впроваджується науково - педагогічний проект «Інтелект України», ознайомилися з  діяльністю учнівської організації «Країна Роксоланія».

      Ірпінська школа є учасником експерименту Всеукраїнського рівня з апробації нового державного стандарту початкової загальної освіти Нова Українська Школа, є англомовною школою Кембриджського університету в Україні. Основна педагогічна парадигма Авторської школи – розвиток Школи Лінгвістики і Духовності – освітнього комплексу – платформи для здобуття подальшої освіти з широкомасштабним функціонуванням трьох центрів вивчення мов: слов’янських, романо-германських та східних мов.

      Педколектив школи нагороджений дипломом Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» і почесною відзнакою «Трудова слава», численними дипломами Міністерства освіти і науки України, двома Срібними і п'ятьма Золотими медалями за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти, міжнародну співпрацю та розробку і впровадження інноваційних проектів.

      Щорічне зібрання асоціації керівників шкіл нового типу Черкащини відбулося 26 жовтня 2018 року в духовній столиці України, у гімназії імені Івана Франка міста Канева. Присутні висловили вдячність колективу закладу за ще одну можливість вклонитися безсмертному Кобзарю, спільно з науковцями та гімназистами не тільки переглянути сторінки творчості Шевченка, а й дізнатися про цікаві теми наукових досліджень життя та творчості.

       Актуальності сьогодні набуває життєве кредо поета- громадянина"...нікому не кланяюсь і нікого не боюсь, крім Бога,- велике щастя бути вільним". Будемо сподіватись, що тоді і " оживе добра слава, слава України"