Семінари та конференції

Мислити по-новому

   15 лютого 2017 року заступник директора з НВР Здоренко Ж.І. взяла участь у роботі обласного семінару заступників директорівз навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» на тему «Розвиток мислення педагогів та учнів в контексті оновлення української освіти».

Відкриття семінару відбулося ректором КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Чепурною Н.М., яка окреслила пріоритетні завдання для вчителів у ході реформування освіти і сучасні підходи до якісного навчання.

 На семінарі висвітлено актуальні питання для управлінської спільноти: «Психолого-педагогічні аспекти розвитку мислення сучасного педагога»(Волощенко О.В.), «Сприяння розвитку різних видів мислення учнів»(Андрющенко Т.К.).

Здоренко Ж.І. висвітлила основні аспекти досвіду впровадження в освітній простір курсу за вибором «Кроки до порозуміння».

Практична частина семінару ознайомила із інноваційними проектами благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство» (Кудін В.С.).

Учасники семінару за допомогою тренінгових завдань набували навичок подолання стереотипності мислення(Руденко І.М.).

Висновком учасників семінару є  ствердження думки, що сучасний педагог має постійно працювати над власним розвитком, самовдосконалюватись, опановувати нові форми і методи, крокувати разом із викликами часу.